Nasze strony wykorzystują pliki cookies.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?    Cyberbezpieczeństwo
AKCEPTUJĘ
Skip to content

Absolwentka studiów magisterskich WSB w Gdańsku. Ukończyła studia podyplomowe: Psychologia zagrożeń społecznych oraz Psychologie służb mundurowych. 

Od 5 lat jest związana z obszarem zagrożenia wykluczeniem społecznym oraz terapii dzieci i młodzieży dzięki pracy w Fundacji Inicjatywy Społecznej „Łajba”.  W pracy miała do czynienia z dziećmi, młodzieżą cierpiącymi na depresję oraz ich rodzinami zagrożonymi wykluczeniem społecznym. Bardzo ceni sobie ten rodzaj pracy, ponieważ dzięki niemu zdobyła szerokie spojrzenie na dzieci, młodzież i dorosłych.

Jako psycholog prowadziła również zajęcia rewalidacyjne, dzięki którym dzieci łatwiej pokonują własne problemy i stawiają czoła trudnościom.

W swojej pracy koncentruje się na ludziach i budowaniu pozytywnych relacji poprzez aktywne słuchanie, empatię i wzajemny szacunek. Nigdy nikogo nie ocenia i pozwala na swobodne mówienie o swoich trudnościach oraz zadawanie pytań, na które za każdym razem stara się udzielić wyczerpującej odpowiedzi.

Lubi planować, organizować, efektywnie i skutecznie działać.  Kocha ludzi, fascynują ją talenty dzieci, młodzieży i osób dorosłych.

W wolnych chwilach spędza aktywnie czas ze swoją rodziną.  Uwielbia spacery, śpiewanie i grę na instrumentach.

Logopeda Ter Up Laura Kwiatkowska 2 Laura Kwiatkowska

Laura Kwiatkowska