Nasze strony wykorzystują pliki cookies.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?    Cyberbezpieczeństwo
AKCEPTUJĘ
Skip to content

Jest absolwentką Uniwersytetu SWPS w Warszawie na kierunku Psychologia kliniczna. Nieustannie poszerza wiedzę na licznych kursach i szkoleniach. Ukończyła kurs terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach, szkolenie z metody ‘“Kids’ Skillsm– Dam radę! Jestem z Ciebie dumny!”, terapii behawioralnej w teorii i praktyce oraz psychodietetyki w praktyce. Jest trenerem metod relaksacyjnych.

Pracuje z osobami dorosłymi, dziećmi i młodzieżą w nurcie BSFT (brief solution focused therapy, terapia skoncentrowana na rozwiązaniach). Jej pasją jest wspieranie ludzi w rozwoju. Kieruje się naturalną ciekawością i chęcią poznania drugiego człowieka, uważa, że każdy zasługuje na akceptację takim jakim jest. Wierzy, że każdy z nas jest wyjątkowy i posiada zasoby, aby się rozwijać.

Pracuje w przedszkolu integracyjnym, gdzie stara się, aby praca terapeutyczna z dziećmi była przede wszystkim dobrą zabawą. Jest zwolenniczką rodzicielstwa bliskości, w pracy podąża za dzieckiem, kładzie duży nacisk na naukę samoregulacji, radzenia sobie z emocjami i doświadczenie akceptującej, autentycznej relacji.

Prywatnie uwielbia podróże, dobrą książkę i jest miłośniczką kotów.

Członek Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.

Psycholog Ter Up Katarzyna Sebestjaniuk 1 1 682x1024 400x600 Katarzyna Sebestjaniuk