Nasze strony wykorzystują pliki cookies.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?    Cyberbezpieczeństwo
AKCEPTUJĘ
Skip to content

Julia Łunkiewicz

Jest absolwentką filologii polskiej na Uniwersytecie Wrocławskim. Tytuł magistra zdobyła kończąc studia pedagogiczne o specjalności pedagogika opiekuńcza z poradnictwem rodzinnym na Uniwersytecie Gdańskim. Dalsze wykształcenie zdobywała na podyplomowych studiach logopedycznych na tej samej uczelni. Zajmuje się diagnozą, profilaktyką i terapią logopedyczną. Do jej szczególnych zainteresowań zawodowych należy surdologopedia oraz wczesna interwencją logopedyczna – w obrębie tych specjalizacji aktywnie rozwija swój warsztat logopedyczny.  

W pracy terapeutycznej ważne jest dla niej stworzenie przyjaznej atmosfery, co ułatwia nawiązanie kontaktu z podopiecznymi oraz znacznie przyspiesza pojawienie się pozytywnych efektów terapii. Codziennie dokłada wszelkich starań, aby zajęcia były przygodą, odbywały się w sposób niebanalny, budziły w dzieciach ciekawość i pragnienie odkrywania nowego, co ze strony młodych ludzi owocuje znacznie większym zaangażowaniem w ten ciekawie spędzony czas.  
Prywatnie jest pasjonatką kitesurfingu i snowboardu, a gdy nie podróżuje w poszukiwaniu najlepszych miejsc do uprawiania sportu, chętnie gotuje i czyta.  

Julia Lunkiewicz scaled Julia Łunkiewicz