Nasze strony wykorzystują pliki cookies.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?    Cyberbezpieczeństwo
AKCEPTUJĘ
Skip to content

Aneta Szulc

Jest absolwentką studiów licencjackich Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego na kierunku edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna z terapią pedagogiczną.  Zdobyła tytuł magistra na Uniwersytecie Gdańskim, na kierunku edukacja mobilna w kulturze cyfrowej. Od tego czasu nieustannie się rozwija i zdobywa nowe umiejętności. Jest certyfikowanym diagnostą i posiada uprawienia diagnostyczne (Pracownia Testów Psychologicznych i Pedagogicznych) oraz kwalifikacje do prowadzenia terapii ręki.
Pracowała jako pedagog i terapeuta Pedagogiczny w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, a obecnie (oprócz pracy w TER-UP) jest wychowawcą klasy oraz nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej w Niepublicznej Szkole Podstawowej.
 
W pracy terapeutycznej opiera się na zbudowaniu relacji z dzieckiem poprzez wspólne rozmowy, gry i zabawy. Wierzy, że bardzo ważne jest to, aby dziecko uczyło się właśnie przez zabawę, dzięki temu pracy wkładanej w zdobywanie nowych umiejętności nie traktuje jak przykrego obowiązku.  
 
Jest osobą empatyczną, otwartą, przyjazną i budzącą zaufanie, przez co szybko nawiązuje kontakt z dziećmi. Pomaga, wspiera i doradza w niemal każdej trudności, jaką młody człowiek spotyka na swojej drodze.  
 
Prywatnie jest pasjonatką polskiej muzyki lat 70.-80., gier planszowych i kotów. W wolnym czasie dużo czyta i szuka pomysłów na kreatywne sposoby pracy z dziećmi. 

 

Pedagog Dyrektor Ter Up Aneta Szulc 1 683x1024 400x600 Aneta Szulc