Aleksandra Krzywda

 

Jest absolwentką studiów psychologicznych na Uniwersytecie Gdańskim oraz certyfikowanym Trenerem Umiejętności Społecznych i Terapeutą Ręki. Swoją wiedzę nieustannie poszerza uczestnicząc w szkoleniach m.in: trzystopniowym kursie terapii behawioralnej radzenia sobie z zachowaniami trudnymi, kursie Ruchu Rozwijającego wg Veroniki Sherborne, kursie mediacji, a także licznych szkoleniach z zakresu pracy z dziećmi i młodzieżą z trudnościami emocjonalnymi.

W swojej pracy terapeutycznej skupia się na wsparciu dzieci z trudnościami emocjonalno-społecznymi, o niskim poczuciu własnej wartości, konfliktach rówieśniczych, zaburzeniach nastroju, czy doświadczające trudnej sytuacji życiowej. Bardzo ceni sobie współpracę z rodzicami, aby poprzez holistyczne odziaływania jak najlepiej wesprzeć dziecko i rodzinę.

Dodatkowo w Centrum Terapeutycznym TER-UP pomaga osobom dorosłym, które znalazły się na zakręcie życiowym, potrzebują wsparcia terapeutycznego, rozmowy i zmiany w życiu. W pracy z dorosłymi niezwykle ceni sobie budowanie indywidualnej relacji z człowiekiem, aby w poczuciu bezpieczeństwa i zaufania osiągnąć wspólnie jak najlepsze efekty. Metody pracy dopasowuje do pacjenta, a w drodze terapeutycznej staje się, przewodnikiem, który towarzyszy w trudnościach, który wspiera i pomaga.

Prywatnie czyta literaturę obyczajową, kocha zwiedzanie krajów europejskich, a także czerpie inspiracje z terapii mindfullness.

psycholog Aleksandra Krzywda3 683x1024 400x600 Aleksandra Krzywda