Nasze strony wykorzystują pliki cookies.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?    Cyberbezpieczeństwo
AKCEPTUJĘ
Skip to content

Agata Piekarska

Jest psychologiem, terapeutą, mediatorem.
Ukończyła psychologię na Uniwersytecie SWPS w Sopocie, specjalistyczne szkolenie z zakresu Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach – I stopień, studium psychoterapii w nurcie poznawczo-behawioralnym w Dolnośląskim Centrum Terapii we Wrocławiu.
Interesuje sią diagnozą kliniczna w szerokim ujęciu. Teoretyczne umiejętności zdobyła w trakcie studiów podyplomowych na uniwersytecie SWPS w Warszawie – Diagnoza psychologiczna w praktyce klinicznej oraz szkoląc się w zakresie przeprowadzania badań klinicznych z wykorzystaniem testów ADI-R i ADOS-2 w centrum ASC-MED dr n.med. Agnieszki Rynkiewicz, a umiejętności praktyczne w trakcie współpracy z wieloma placówkami, w tym szpitalami, poradniami, ośrodkami interwencji kryzysowej, placówkach wsparcia dziennego oraz na stażach specjalistycznych.

Uczestniczy w konferencjach naukowych, sympozjach dotyczących psychoterapii oraz diagnozowania i wspierania osób ze spektrum autyzmu.
 Dzięki temu mają Państwo gwarancję stosowania metod terapeutycznych zgodnych z najnowszą wiedzą psychologiczną i medyczną, zweryfikowaną badaniami klinicznymi.

Studiuje również prawo, w szczególności interesuje się przypisanie odpowiedzialności karnej osobom w spektrum autyzmu.

Agata Piekarska 400x600 Agata Piekarska