Nasze strony wykorzystują pliki cookies.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?    Cyberbezpieczeństwo
AKCEPTUJĘ
Skip to content

Nasz adres: Mestwina 16, Gdynia Orłowo

Korepetycje

Korepetycje to znany przez wszystkich sposób na „podciągnięcie” się w nauce. W naszym Centrum, oprócz poprawy wyników w szkole, chcemy, żeby uczeń polubił, a przez to zrozumiał treść danego zagadnienia. Z doświadczenia wiemy, że takie podejście ułatwi jego dalszą pracę. Dzięki temu szybciej osiągniemy efekt w postaci dobrych ocen, wyniku na egzaminie, czy świadectwie! Wiemy, że i dla ucznia, i dla rodzica efekt korepetycji jest najważniejszy ;).

Udzielamy korepetycji z:

  • matematyki,
  • fizyki,
  • języka polskiego.

Standardowy czas trwania jednych zajęć, to 45 minut.

Obserwacja dziecka w szkole lub przedszkolu

Obserwacja w szkole lub przedszkolu, może być bardzo dobrym rozwiązaniem, jeżeli zachowanie dziecka w szkole wzbudza u rodziców lub wychowawców pewne pytania i wątpliwości. 

W placówce psycholog może zaobserwować trudności dziecka, w praktycznie niezauważony sposób. Dziecko jest wtedy w swoim naturalnym, codziennym środowisku, przez co jest możliwa ocena jego zachowania i emocji podczas kontaktów z rówieśnikami.

Obserwacja taka odbywa się wyłącznie za zgodą szkoły lub przedszkola.

Jeśli masz dodatkowe pytania odnośnie naszych usług, zadzwoń lub napisz do nas!

Dodatkowych informacji o korepetycjach, diagnozie, terapii, a także naszych innych bieżących działaniach, dowiesz się obserwując naszego Facebooka i Instagrama