Dziś Sylwester  – czas podsumowań i refleksji 😊

Centrum Terapeutyczne TER-UP istnieje na mapie Trójmiasta stosunkowo od niedawna – nasza data początkowa to 07.07.2021 ! Siódemka – szczęśliwa cyfra, która towarzyszy Nam już od startu.

Jednak początki nie należały do najłatwiejszych – wszystkie formalności: dokumenty, umowy,  podpisy, rozliczenia. Ponadto,  trzeba było znaleźć odpowiedni lokal, w dobrej lokalizacji, w rozsądnej cenie.  Pomyśleć nad wyposażeniem, dobrać odpowiedni zespół i zareklamować się. Wierzymy, że każdy kto ma swoją prywatną działalność, doskonale Nas zrozumie 😉

Ale !!!! To były trudne i stresujące początki, teraz mamy grudzień – 5 miesięcy za Nami.  Siedziba Centrum mieści się we wspaniałym Orłowie. Nasze gabinety są w pełni wyposażone i dostosowane do potrzeb dzieci, których całkiem sporo przekroczyło już próg Centrum Terapeutycznego TER-UP. Nasz wspaniały zespół codziennie dokłada starań, aby pomóc najmłodszym, a uśmiech wszystkich dzieci jest bezcenny. To on rekompensuje początkowe stresy.

Dziękujemy Wszystkim za dobre słowa, opinie i uśmiechy. Dzięki temu wiemy, że  tworzenie takich miejsc, jak Nasze –  ma sens ! Codzienna praca daje Nam satysfakcje, ale życzymy sobie, aby za rok o tej porze, było Was coraz więcej. Was, czyli:

-rodziców, którzy szukają wsparcia dla swoich dzieci,

-dzieci, które potrzebują terapii logopedycznej, pedagogicznej lub psychologicznej (a może jeszcze innej?),

-specjalistów i nauczycieli, którzy szukają ciekawych inspiracji,

-obserwatorów, którzy Nam kibicują,

Mamy już plany na 2022 rok – chcemy poszerzyć naszą ofertę i wyjść naprzeciw oczekiwaniom rodziców. Na razie nic nie zdradzimy, ale już w styczniu pojawią się pierwsze informacje 😊

Tymczasem życzymy szampańskiej i bezpiecznej zabawy oraz Szczęśliwego Nowego Roku !

PS na zdjęciach możecie zobaczyć naszą „historię” w pigułce !

 

logopeda.pedagog.psycholog.Gdynia Dziś Sylwester  – czas podsumowań i refleksji