Dzień Kredki – 22 listopada – prezentacja i karty pracy

KREDKA – każdy z nas zna to słowo bardzo dobrze. Przywołuje ono wspomnienia z dzieciństwa, kiedy tworzone były wspaniałe obrazki, malowidła i esy floresy. Kredka to także nieodzowny przedmiot większości naszych terapii. Dzieci wyrażają siebie poprzez tworzenie pięknych rysunków, mają swoje ulubione kolory w swoim dziecięcym piórniku i tworzą nimi wspaniałe arcydzieła. Dziecięca twórczość to ważny element pracy nauczycieli, specjalistów i osób wspierających dzieci na co dzień. W związku z tym, nasze Centrum Terapeutyczne TER-UP nie może przejść obojętnie obok tego niezwykłego święta, jakim jest Dzień Kredki !

Postanowiliśmy przygotować kilka ciekawostek oraz wyjątkowe karty pracy dotyczące Dnia Kredki. Warto pochylić się nad tym nietypowym świętem na lekcjach z uczniami, na terapiach i warsztatach z podopiecznymi, a także w domu z własnymi dziećmi.

Nasz gdyński zespół w nadchodzącym tygodniu będzie wplatał w terapię pedagogiczną, psychologiczną, a może i nawet logopedyczną, motyw kolorów, kredek i dziecięcej fantazji.  Jako zespół inspirujemy się nietypowymi wydarzeniami po to, aby nasze terapie były jak najbardziej atrakcyjne dla dzieci.

Zachęcamy do pobierania, inspirowania się i dzielenia naszymi materiałami.

Dodatkowo przypominamy, że istnieje możliwość komentowania wpisu na dole strony. Prosimy napiszecie, co sądzicie o poniższych materiałach. Jeśli uważacie, że wpis jest wartościowy,  będziemy wdzięczni za udostępnianie linku do niego Waszym znajomym. Zachęcamy także do pisania do Nas z propozycją tematów, które Was interesują. Im więcej wiemy, tym lepiej dopasujemy materiały do Waszych potrzeb.

Aby dowiedzieć się, kiedy dodaliśmy nowe, darmowe materiały, obserwujcie nas na Facebooku i Instagramie . Kliknięcie „Obserwuj” pozwoli nam zwiększyć nasze zasięgi, za co z góry dziękujemy.

Bardzo dziękujemy za Wasze zainteresowanie prezentacją dotyczącą 11 listopada. Ilość pobrań przeszła nasze najśmielsze oczekiwania! To naprawdę niesamowite widzieć, jak wielu z Was przydają się nasze materiały!

UWAGA BONUS Z OKAZJII DNIA KREDKI

Każdy kto po  wyrazi swoją opinię o poniższych materiałach dotyczących Dnia Kredki, napisze swojego maila w komentarzu i kliknie „Obserwuj” na naszym Facebooku, dostanie od Nas na pocztę dodatkową, bonusową *kartę pracy.  Zapraszamy !

*Wszystkie karty pracy są unikalne i stworzone przez zespół TER-UP, przy ich tworzeniu skorzystaliśmy z pomocy generatora arkuszy z serwisu superkid.pl.

Prezentacja dla dzieci – Dzień Kredki

Karty pracy – Dzień Kredki