1 listopada – prezentacja dla dzieci

           

Materiały, w postaci prezentacji na temat dnia 1 listopada – Centrum Terapeutyczne TER-UP

listopada – Dzień, który dla większości z nas nie pozostaje obojętny. Oczywiście, niektórzy  w tym dniu obchodzą swoje imieniny. Tutaj życzenia składamy wszystkim Sewerynom, Andrzejom i Warcisławom. Jednakże dla przeważającej części ludzi, jest to dzień refleksji, zadumy i pamięci o Naszych ukochanych zmarłych, czas wizyt na cmentarzach i wspólnych rozmów. Często z rodziną, którą widzieliśmy ostatni raz, równiutki rok temu! 

W tym czasie warto porozmawiać z dziećmi na temat przemijania, bo prawdą jest, że w życiu pewne są tylko podatki i śmierć ;). Wytłumaczmy naszym pociechom, co tak właściwie robimy w danych chwilach. Dlaczego idziemy na cmentarz, po co zapalamy znicze i dla kogo są te kwiaty, które składamy na marmurowych płytach! Żeby Wam to troszkę ułatwić, specjalnie na tę okazję – darmowa prezentacja dla dzieci,  która pomoże Wam w przygotowaniu ich do dnia 1 listopada. Prezentacja w formacie .pptx (PowerPoint). Zapraszamy do pobrania!

 

Materiały do pobrania

Aby dowiedzieć się, kiedy dodaliśmy nowe, darmowe materiały, obserwujcie nas na Facebooku i Instagramie . Wystarczy kliknięcie na dole strony lub w powyższe odnośniki.
Zachęcamy także do pisania do Nas z propozycją tematów, które Was interesują. Im więcej wiemy, tym lepiej dopasujemy materiały do Waszych potrzeb.
 
 
 

Prezentacja dla dzieci – 1 listopada